Bližší informace o firmě

Společnost Schubert CZ byla založena v roce 1991 pod názvem Labor Schubert jako dceřiná společnost německé firmy Schubert Medizinprodukte. Ta má sídlo v bavorském Schwandorfu a na německém trhu je aktivní více jak 50 let. Česká pobočka se zabývá distribucí produktů pro zdravotnictví a privátní zdravotnické praxe.

V rámci rostoucích požadavků na zrychlování procesu zásobování a zlepšování celkových služeb klientům se mateřská firma v roce 2000 přestěhovala do moderního logistického centra ve Wackersdorfu, odkud zásobuje celý německý trh a po vstupu České republiky do EU i thr český. Obchodní, servisní a skladové centrum je v Praze na Smíchově. V rámci zkvalitnění a urychlení dodávek byl celofiremně zaveden nový logistický a účetní software, umožňující vykrytí objednávek do 24 hodin v celém regionu.

Naším cílem je rychlé zásobování zákazníků kvalitními výrobky, včetně komplexní poradenského servisu našimi odbornými zástupci.

Tým české pobočky Vám děkuje za návštěvu našich webových stránek. Kompletní nabídku námi dodávaného zboží naleznete v sekci Sortiment.

Něco v nabídce chybí? Máte připomínky k nabídce? V sekci Kontakt naleznete všechna čísla a adresy potřebné k Vašim námětům, podnětům i připomínkám.