Vítejte na stránkách firmy Schubert CZ s.r.o.

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a vážíme si Vašeho zájmu.
Pro snadnější orientaci a navigaci uvnitř našich stránek je určeno menu v levé části. Prosím vyberte si, která oblast Vás nejvíce zajímá.
Dovolujeme si Vás také pozvat do našeho E-SHOPu, který je určen pro přehledný, rychlý, bezpečný a především pohodlný nákup.

NOVINKY

 • Novinka v sortimentu
  Schubert CZ nově nabízí produkty Sigma Virocult PF a Fecal Transwab PF - odběrové a transportní sterilní soupravy a média virových vzorků a vzorků stolice.
  Více informací je pro Vás připraveno v těchto letácích s podrobným popisem a možností objednání:

 • Volná pracovní pozice
  Schubert CZ spol. s r. o. hledá pracovníka na pozici Asistent prodeje. Více informací si prosím prohlédněte v tomtu dokumentu.


 • Sleva stetoskopů 3M Littmann
  Slevy stetoskopů pokračují i v novém roce! Ceny v našem ESHOPu již mají slevu započtenu. Nabídka je platná pouze pro doprodej skladových zásob do odvolání.
  Nakupujte v našem ESHOPu zde.


 • Novinka v sortimentu - Capilia TB Neo

  Capilia TB Neo je nový rychlý imuno-chromatografický test na pomoc při diagnostice tuberkulózy.
  Tento produkt je schopen detekovat M. tuberculosis v bakteriálních izolátech specificky s vysokým stupněm citlivosti a získat rychlé výsledky zkoušek jednoduchou operací bez potřeby speciálních nástrojů a zařízení.
  Stručný leták s bližsími informacemi, cenou i možností objednání vzorků si můžete prohlédnout zde, případně rovnou objednávejte v našem E-shopu.
  Výsledky výzkumu výsledků tohoto testu jsou k dispozici v tomoto článku a návod na použití najdete v tomto dokumentu.

 • Produkty pro rehabilitaci a fitness.
  Tento sortiment naleznete zde.