Vítejte na stránkách firmy Schubert CZ s.r.o.

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a vážíme si Vašeho zájmu.
Pro snadnější orientaci a navigaci uvnitř našich stránek je určeno menu v levé části. Prosím vyberte si, která oblast Vás nejvíce zajímá.
Dovolujeme si Vás také pozvat do našeho E-SHOPu, který je určen pro přehledný, rychlý, bezpečný a především pohodlný nákup.

NOVINKY

 • Stetoskopy 3M Littmann Classic III a Cardiology IV nyní se slevou 10% a 3M ochrannými brýlemi zdarma!
 • Novinka v sortimentu
  Rozšířili jsme sortiment firmy BD o BD Medical Řešení pro poskytování péče v onkologii. Tyto produkty se profilují jako systém bezpečnosti pro manipulaci s léčivy nebezpečnými pro lidské zdraví. Více informací je k dispozici v tomto katalogu (Adobe PDF). Krátké instruktážní video k použití těchto produktů můžete shlédnout zde. Rádi Vám poskytneme mnohem více informací, proto nás neváhejte kontaktovat.

 • Novinka v sortimentu
  Nově najdete v našem sortimentu produkty firmy MWE Medical Wire and Equipment - transportní média pro laboratoře. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 • Novinka v sortimentu
  Schubert CZ nově nabízí produkty Sigma Virocult PF a Fecal Transwab PF - odběrové a transportní sterilní soupravy a média virových vzorků a vzorků stolice.
  Více informací je pro Vás připraveno v těchto letácích s podrobným popisem a možností objednání:

 • Novinka v sortimentu - Capilia TB Neo

  Capilia TB Neo je nový rychlý imuno-chromatografický test na pomoc při diagnostice tuberkulózy.
  Tento produkt je schopen detekovat M. tuberculosis v bakteriálních izolátech specificky s vysokým stupněm citlivosti a získat rychlé výsledky zkoušek jednoduchou operací bez potřeby speciálních nástrojů a zařízení.
  Stručný leták s bližsími informacemi, cenou i možností objednání vzorků si můžete prohlédnout zde, případně rovnou objednávejte v našem E-shopu.
  Výsledky výzkumu výsledků tohoto testu jsou k dispozici v tomoto článku a návod na použití najdete v tomto dokumentu.

 • Produkty pro rehabilitaci a fitness.
  Tento sortiment naleznete zde.