Vítejte na stránkách firmy Schubert CZ s.r.o.

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a vážíme si Vašeho zájmu.
Pro snadnější orientaci a navigaci uvnitř našich stránek je určeno menu v levé části. Prosím vyberte si, která oblast Vás nejvíce zajímá.
Dovolujeme si Vás také pozvat do našeho E-SHOPu, který je určen pro přehledný, rychlý, bezpečný a především pohodlný nákup.

NOVINKY

 • Aktuální informace v souvislosti mimořádnou situací COVID-19
  Vážení zákazníci, v sočasné chvíli jsou veškeré zásoby ústenek i respirátorů nedostupné. Prosíme nevolejte na naše linky a buďte trpěliví, budeme o nových zásobách včas informovat a ihned expedovat. Děkujeme za pochopení, tým Schubert

 • Novinka v sortimentu - Včasná diagnostika invazivních fungálních oněmocnění  Do našeho sortimentu jsme nově zařadili ß-GLUCAN TEST z portfolia firmy FujiFilm Wako pro včasnou diagnostiku invazivních fungálních oněmocnění.
  V této souvislosti jsme připravili několik důležitých informací zahrnující recenzované vědecké studie a odkazy na produktové specifikace:
  Volejte naše obchodní oddělení a vyžádejte si bližší informace.
  Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

 • Sklad od 4.2.2019 na nové adrese!
  Nově najdete náš sklad na adrese:

  Schubert CZ spol. s r.o.
  VOLTAREAL hala č. 48
  Strojírenská 259/16
  Praha - Zličín
  155 21

  Více informací včetně mapy naleznete v kontaktech.

 • Změna v distribuci 3M
  Na základě strategického rozhodnutí společnosti 3M, 3M Medical Solutions Division dochází od 1. června 2018 ke změně v distribuci produktů 3M Medical Solutions Division v České republice.
  Firma Schubert CZ spol. s r.o. je nyní autorizovaným partnerem na celé portfolio výrobků divize 3M Medical Solutions Division – nemocniční segment - v celé České republice. Více v oficiálních dokumentech:
  Formát souboru je PDF - prohlížejte programem Adobe Reader Oznámení 3M
  Formát souboru je PDF - prohlížejte programem Adobe Reader Oznámení zákazníkům  Pokud potřebujete informace, neváhejte nás kontaktovat emailem informace@schubert24.cz nebo volejte 251 001 194.

   
 • Novinka v sortimentu
  Rozšířili jsme sortiment firmy BD o BD Medical Řešení pro poskytování péče v onkologii. Tyto produkty se profilují jako systém bezpečnosti pro manipulaci s léčivy nebezpečnými pro lidské zdraví. Více informací je k dispozici v tomto katalogu (Adobe PDF). Krátké instruktážní video k použití těchto produktů můžete shlédnout zde. Rádi Vám poskytneme mnohem více informací, proto nás neváhejte kontaktovat.

 • Novinka v sortimentu
  Nově najdete v našem sortimentu produkty firmy MWE Medical Wire and Equipment - transportní média pro laboratoře. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 • Novinka v sortimentu
  Schubert CZ nově nabízí produkty Sigma Virocult PF a Fecal Transwab PF - odběrové a transportní sterilní soupravy a média virových vzorků a vzorků stolice.
  Více informací je pro Vás připraveno v těchto letácích s podrobným popisem a možností objednání:

 • Novinka v sortimentu - Capilia TB Neo

  Capilia TB Neo je nový rychlý imuno-chromatografický test na pomoc při diagnostice tuberkulózy.
  Tento produkt je schopen detekovat M. tuberculosis v bakteriálních izolátech specificky s vysokým stupněm citlivosti a získat rychlé výsledky zkoušek jednoduchou operací bez potřeby speciálních nástrojů a zařízení.
  Stručný leták s bližsími informacemi, cenou i možností objednání vzorků si můžete prohlédnout zde, případně rovnou objednávejte v našem E-shopu.
  Výsledky výzkumu výsledků tohoto testu jsou k dispozici v tomoto článku a návod na použití najdete v tomto dokumentu.

 • Produkty pro rehabilitaci a fitness.
  Tento sortiment naleznete zde.